
Välj Bredd
Välj Färg
Välj Fungerar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Längd | 2400 mm |
| Material | Massiv |
| Listtyp | Nivålist |
| Produkttyp | Massiv Nivålist |
| Färg | Ask, Björk, Ek, Valnöt |
| Höjd | 12, 20 mm |
| Bredd | 42, 58 mm |
| Fungerar till | Brighton/Portofino/Sorrento/Abetone, Cirrus/Palazzo Bianco, Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke, Hultaby/Valois/Dew, Lack, Mattlack, Nouveau Black/Lava/Java, Nouveau Charcoal/Estacado, Nouveau Snow/Limestone, Nouveau White/Frost, Olja/Kronoberg/Brahehus/Asturian, Olof, Plantagenet/Nouveau Greige/Granite/Stone, Romanov/Nouveau Tar/Bean/Soil, Sandvig/Falsterbo/Skagen/Mariehamn/Ceriale mattlack, Sture/Berlin, Ulf |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7026024VA50 |
| Storlek | BxH 42x12, BxH 58x20 mm |
