
Klinker Ceramiche KeopeGranigliati Bardiglio Strutturato Grå 30x30 cm
Rek. pris 485 kr/m²
!
389 kr/m²Pris/frp 420,12:-
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Keope Granigliati Bardiglio 300x300mm Strutturato är en slitstark platta av hög kvalitet med exceptionella fysiska och mekaniska egenskaper. Starkt, slitstarkt, elegant och kan användas var som helst, även i områden som utsätts för stor stress.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
|---|---|
| Art.Nr. | 450704 |
| Mönster | Marmor |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x30 cm |
| Tjocklek | 8,6 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal (m2/frp) | 1,08 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 12 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Kant | Rak |
| Serie | Granigliati |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
