



Klinker Ceramiche KeopeSight Antracitgrå 30x30 cm
Rek. pris 559 kr/m²
!
539 kr/m²Pris/frp 582,12:-
Beskrivning
Tack vare det innovativa tillvägagångssättet och den uppmärksammade materialforskningen återskapar Klinker Sight Anthracite 300x300mm Porslin stengods finishen av tre naturstenar på ett särskilt troget sätt.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
|---|---|
| Art.Nr. | 267921 |
| Mönster | Sten/betong |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x30 cm |
| Tjocklek | 9,5 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal | 1,08 m²/frp |
| Antal | 12 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Kant | Rak |
| Serie | Sight |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
