Beskrivning
Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är en grå klinker ur serien SUITE. Ytan på Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är matt med halkskydd R9.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
|---|---|
| Art.Nr. | 299825 |
| Mönster | Sten/betong |
| Färg | Grå |
| Mått | 15X15 cm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 15 cm |
| Storlek | 15x15 cm |
| Antal (m2/frp) | 0,63 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 28 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Kant | Rak |
| Serie | Suite |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |





