


Välj Färg
Välj Bredd
Välj Höjd
Välj Modell
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handdukstork Pax Flex U är en av populär handdukstork. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng.
Denna handdukstork finns att köpa med eller utan Pax Momento II. Denna elpatron gör att torken endast är i drift när du vill, på så sätt kan du minska dina elkostnader utan att tumma på din komfort.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
|---|---|
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Anslutning | El |
| Bredd | 455, 655 mm |
| Höjd | 560, 760, 960, 1160 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Anslutning El | Ja |
| Modell | Med Momento II, Utan Momento II |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Flex U |
| Effekt | 28, 41, 43, 55, 64, 69, 85, 106 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Typ | Handdukstork |
| Effekt/prestanda | 28, 41, 43, 55, 64, 69, 85, 106 W |
| Yta | Blank, Matt |
