


Parkettgolv KährsEk Pallido Ek 1-Stav Oljad
Rek. pris 1 925 kr/m²
!
1 719 kr/m²1 729 kr/m²Pris/frp 4 675,68:-
Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kährs ek pallido är ett ek 1-stav oljat trägolv.
Kährs ek pallido är ett ek 1-stav oljat trägolv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 151NDMEK10KW240 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Olja |
| Sortering | Dynamic |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 187 mm |
| Serie | Kährs Supreme |
| Tjocklek | 15 mm |
| Slitskikt | 3,8 mm |
| Kollektion | Boardwalk Collection |
| Antal (m2/frp) | 2,72 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | Woodloc 5S |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Färg | Vit |
| Nyans | Ljust |
| Garanti | 30 år |
| EAN-nr | 7393969046084 |
