





Parkettgolv PergoLangeland Pro Residence Ek 1-Stav
Rek. pris 1 659 kr/m²
!
1 249 kr/m²1 259 kr/m²Pris/frp 3 122,50:-
Sänkt pris!
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förstklassiga hem förtjänar golv av samma kvalitet. Tänk dig att vakna upp och se hur solens strålar sveper över ditt vackra golv – varje dag känns lite mer unik och elegant. Langelandkollektionen, med sina breda plankor och noggrant utvalda dekorer, ger ditt hem en lugn och harmonisk grund. Välj Residence Oak för ett golv som förenar tidlös elegans med hållbarhet. Med fyrsidig fasning och ett urval av åtta stiliga dekorer får du ett golv som är både lätt att installera och skapar en inbjudande atmosfär i varje rum.
Varumärke
Beskrivning
Förstklassiga hem förtjänar golv av samma kvalitet. Tänk dig att vakna upp och se hur solens strålar sveper över ditt vackra golv – varje dag känns lite mer unik och elegant. Langelandkollektionen, med sina breda plankor och noggrant utvalda dekorer, ger ditt hem en lugn och harmonisk grund. Välj Residence Oak för ett golv som förenar tidlös elegans med hållbarhet. Med fyrsidig fasning och ett urval av åtta stiliga dekorer får du ett golv som är både lätt att installera och skapar en inbjudande atmosfär i varje rum.
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 491873 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Extra Mattlack |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Serie | Langeland |
| Tjocklek | 13,5 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 2,5 m²/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Fog | PerfectFold 3.0 |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Yta | Stay Clean Technology |
| Färg | Trä/natur |
| Garanti | Livstid |
| Kant | Fasad |
| Montering | Klick |
| EAN-nr | 5401013660543 |