
Parkettgolv TarkettPure Ek Rustic DuoPlank
Rek. pris 819 kr/m²
!
621 kr/m² 649 kr/m²Pris/frp 1 651,86:-
Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!- Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Pure är en ödmjuk hyllning
till rent trä som ek, ask,
björk, bok, lönn och valnöt.
Här får ursprung, hållbarhetoch funktionalitet gå företrender och serien bjuderpå oförädlade mönster somnaturen själv har skapat dem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 8727003 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 2-Stav |
| Ytbehandling | Lack |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 2,66 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Utseende | Ek |
| Typ | Parkettgolv |
| Färg | Trä/natur |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 7392662000225 |
