
Välj Höjd
Välj Modell
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Varumärke
Beskrivning
Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Denna handdukstork finns att köpa med eller utan Pax Momento II. Denna elpatron gör att torken endast är i drift när du vill, på så sätt kan du minska dina elkostnader utan att tumma på din komfort.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
|---|---|
| Färg | Krom |
| Anslutning | El |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 420, 510, 600, 685 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Anslutning El | Ja |
| Modell | Med Momento II, Utan Momento II |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Flex I |
| Effekt/prestanda | 30, 40, 50, 60 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukstork |