


Höjd
Modell
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Varumärke
Beskrivning
Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Denna handdukstork levereras utan Pax Momento II.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
|---|---|
| Art.Nr. | 25-2016 |
| Färg | Krom |
| Anslutning | El |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Anslutning El | Ja |
| Modell | Utan Momento II |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Flex I |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukstork |
| RSK-nr | 8754374 |
| EAN-nr | 7391477520164 |